content top

Blat kuchenny – jaki wybrać?Ja osobiście uwielbiam marmur, mamy go na podłodze. Jeśli miałby być jako blat, trzeba go od czasu do czasu impregnować. Ja osobiście mogę polecić ci firmę: https://www.blatyzkamienia.pl/. Wszystko dobrze Ci wytłumaczą i doradzą. Ja zdecydowałam się do swojej kuchni na granit i jestem zadowolona.

Czytaj >>

Blat kuchenny – jaki wybrać?Moja koleżanka ma marmur, ale dodatkowo trzeba go zabezpieczać przed zaplamieniem. Najlepsze do kuchni są granit, porifir, bazalt. Ostatni jest bardzo odporny.

Czytaj >>

Problem z wystawianiem faktur onlineDobrze jakbyś spróbował z programem do wystawiania faktur. Ja korzystam np. z: https://melpe.pl/. Jestem bardzo zadowolony z cen i jakości.

Czytaj >>

Jak przejść przez rozwód i jakie koszty trzeba ponieść?Jeśli chodzi o nieruchomość, potrzebna jest tu forma aktu notarialnego. Umowny podział majątku dotyczy natomiast sytuacji gdzie obie strony są zgodne. W moim rozwodzie pomogli mi https://www.adwokat-weglowski.pl/. Mają profesjonalne podejście i przystępne ceny.

Czytaj >>

Jak przejść przez rozwód i jakie koszty trzeba ponieść?Cześć! Rozwód to faktycznie ciężka sprawa, zwłaszcza gdy towarzyszy mu wiele emocji. Kosztami na pewno będzie opłata w sądzie. Jeśli obie strony potrafią dojść do porozumienia, to kosztuje to 300 zł, ale gdy tak nie jest, ta kwota wzrasta trzykrotnie. Lepiej więc rozstać się w zgodzie i nie narażać się na dodatkowe koszty. Życzę powodzenia.

Czytaj >>
content top