Jak tanio nocować w hotelu z rodziną?

Łazienka hotelowa

Tak naprawdę to mało kto wie, ale by tanio w hotelu przenocować to wcale nie trzeba wertować internetowych serwisów z różnego rodzaju okazjami. Wystarczy tak naprawdę odrobinka dyplomacji, odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedniego podejścia. By bez tak naprawdę większych problemów wyciągnąć od danego hotelu zniżkę. Czasem takie zniżki sięgają od dwudziestu pięciu do nawet trzydziestu procent całej ceny. A jak to osiągnąć? Jak to zrobić? Za chwilę postaram się to Państwu wyjaśnić. Jak wiadomo z hoteli korzystamy wtedy kiedy po pierwsze jesteśmy na wypoczynku wakacyjnym, a po drugie gdy jesteśmy do tego zmuszeni, na przykład gdzie mamy się podziać. Jednak czasem odstrasza nas cena. Bo ile tak naprawdę kosztują hotele?

Cena miejsca noclegowego w hotelu

Oj ciężko bardzo jest na to pytanie odpowiedzieć. Dlatego tak jest? Ponieważ zdecydowanie nie ma dwóch takich samych hoteli. Owszem ktoś mógłby powiedzieć, że przecież jest na przykład wiele hoteli na przykład trzy gwiazdkowych. Jednak oczywiście zgadzam się z tym. Jednak czy oby na pewno hotele te są takie same? Oczywiście, że nie każdy z hoteli ma inne lokalizacje oraz także każdy z hoteli ma inne pewne udogodnienia. Musimy mieć to na względzie.

Dlatego też każdy z Państwa powinien stosować się do poniższych wymienionych przeze mnie wskazówek. Po pierwsze nigdy nie powinniśmy rezerwować pokoju w danym hotelu przez jego stronę internetową oficjalną. Tak nie powinniśmy rezerwować hotelu telefoniczną droga, w momencie gdy nie znamy dokładnie jego dokładnego cennika z porównywarek internetowych. Zdecydowanie to cenniki na stronach oficjalnych są prawie zawsze zawyżone. Tak naprawdę to oscylują one wokół rynkowej średniej, w danym regionie czy tez w danym mieście. Jest to taka pewnego rodzaju nieformalna cenowa pewnego rodzaju zmowa. Hotelowi tak naprawdę nie opłaca się w ogóle w tejże formie walczyć o względy swoje. Skoro zadaliśmy sobie tyle trudu, by wejść na internetową stronę oraz sprawdzić ofertę to znaczy, że konkretnie z jakiego powodu hotel ten nas czymś konkretnym zainteresował. Jesteśmy zatem już praktycznie kupieni.

Jak korzystać z wyszukiwarek hoteli?

Nowoczesny hotel

Jeśli jednak liczy się dla nas cena niska to wiadomo, że zdecydujemy się na trivago czy też innego rodzaju porównywarkę hotelową z włączonym oczywiście filtrem ofert najtańszych. Czasami hotele prowadzą także programy lojalnościowe. Raz na jakiś pewny czas oferują one solidne promocje. W różnego rodzaju wyszukiwarkach to ceny są już krańcowo bardzo różne. Dlaczego tak jest? Ponieważ panuje konkurencja. W zasadzie to każdy kto chce się wyróżnić spośród w zasadzie kilkunastu czy też kilkudziesięciu ofert.

Co do tego nie mamy żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości. Zdecydowanie najtańsze oferty znajdziecie na booking.com Jest to po prostu najbardziej znany jak i także największy właśnie tego typu serwis na naszym rynku. W dodatku serwis ten mocno się pilnuje żeby ceny na booking.pl były rzeczywiście najniższe w całej sieci. Jak widzimy pewne sposoby zawsze się znajdą.

Hotel Jasek we Wrocławiu

ul. Sułowska 39 | 51-180 Wrocław

Recepcja / Rezerwacje

Tel. +48 71 710 07 00

Tel. +48 71 710 07 10

Mob. +48 663 254 692

fax +48 71 71 00 750

e-mail: hotel@hoteljasek.com.pl

www: Hotel okolice Wrocławia hoteljasek.com.pl

You Might Also Like