Jak wygląda praca kierowcy CE w Anglii?

kierowca c

Zapewne każdy z nas zna chociaż jedną osobę, która podjęła się na stałe pracy w Anglii. Kraj ten od wielu lat jest głównym miejscem, do którego przenoszą się Polacy w celu znalezienia lepszej pracy. Najczęściej, w znalezieniu odpowiedniego stanowiska, pomagają nam firmy pośredniczące. Kierowcy w Anglii mogą zatrudnić się w firmach produkujących meble, sprzęt AGD, RTV czy w firmach, które posiadają sieć supermarketów.

Wymagania związane z pracą kierowcy CE

Praca kierowcy w Anglii jest wymagająca, jednak wiele osób (zwłaszcza mężczyzn) podejmuje się jej ze względu na korzyści. Głównym zadaniem kierowcy CE w Anglii, jest odbieranie towaru z magazynu. Załadunek i rozładunek towaru często należą do obowiązków kierowcy, jednak nie zawsze – jest to zależne od firmy i oferty. Gdy tir jest wypełniony towarem, kierowca dostaje spis miejsc, w które musi pojechać, by dostarczyć towar. Sklepy, siedziby firm czy prywatne domy klientów, to najczęstsze miejsca, w jakie jeździ kierowca tira. Oprócz wykazu miejsc, konieczny jest również spis rzeczy i produktów, jakie mają zostać dostarczone do danego miejsca. Kilka sklepów w jednej miejscowości musi otrzymać np. tę samą liczbę palet o tym samym wyposażeniu.

Jeżeli pracodawca posiada umowę z firmą oferującą pomoc dla kierowcy w Holandii, Anglii, Niemczech i innych krajach UE to jest to spore ułatwienie przy realizacji zleceń zagranicznych.

kierowca ce - praca w AngliiDlaczego warto wybrać pracę kierowcy?

Jak widać, praca kierowcy CE w Anglii jest bardzo wymagająca. Niemniej jednak, wciąż wzrasta liczba chętnych, którzy podejmują się zatrudnienia na stanowiskach kierowców. Obsługiwanie pojazdu, załadunek i rozładunek, dopasowywanie faktur do towaru i odnajdowanie  miejscowości – to tylko niektóre z obowiązków, jakie ciążą na kierowcy. Świetna znajomość terenu jest bardzo często wymaganiem przy rozmowie kwalifikacyjnej. Kierowcy w Anglii rozwożą bowiem towar po kraju lub po danym regionie. Często, zwłaszcza w firmach meblowych itp., trzeba zawieźć meble do klienta z innego kraju. Jeśli niezbyt dobrze znamy tereny Anglii, ale mamy długie doświadczenie i świetne umiejętności pozwalające nam się odnaleźć w terenie, możemy liczyć na zatrudnienie.
Praca kierowcy CE w Anglii, jest co prawda bardzo wymagająca, szczególnie ze względu na to, że jest to obcy kraj działający na nieco innych warunkach. Jednak trzeba pamiętać, że korzyści, jakie płyną z zatrudnienia na stanowisku kierowcy CE, są o wiele lepsze niż oferują firmy w Polsce. Możliwość godnego zarobku, otrzymywania premii oraz zwiedzania ciekawych miejsc w ramach wykonywania obowiązków zawodowych, to podstawowe zalety pracy w charakterze kierowcy CE. Doświadczenie, jakie można zdobyć jest niezwykle cenne. Praca kierowcy tira w Anglii jest dziś coraz częściej kierowaną ofertą do polskich kierowców i przedsiębiorców. Pośrednicy mają możliwość zapewnić nam pracę na kontrakcie z cenioną firmą w Anglii i w całej Europie. Warto więc znać wszystkie korzyści płynące ze współpracy z firmą.

You Might Also Like