Mieszkania z ogródkiem pod Wrocławiem – gdzie je znaleźć?

Mieszkanie z ogródkiem to komfort przebywania na świeżym powietrzu, nie oddalając się zbytnio od domu. Ponadto decydując się na mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem, uciekasz od hałasu i zgiełku dużego miasta. Nie musisz jednak uciekać daleko. Mieszkanie z ogródkiem w Kiełczowie da Ci komfort mieszkania jak w domu na wsi, a jednocześnie zapewni szybki dojazd do centrum Wrocławia.

Mieszkanie z ogródkiem – czy warto?

Posiadanie własnego ogródka to przyjemność spędzania czasu na świeżym powietrzu pod domem. Opalanie się w słoneczne dni lub lepienie bałwana w zimie. Ponadto możliwość zasadzenia ulubionych kwiatów i roślin czy domowa uprawa warzyw to marzenie niejednej osoby. Świeżo ścięte kwiaty w wazonie lub soczyste pomidory na śniadanie prosto z krzaczka? Mieszkanie z ogródkiem to luksus, który już nie jest zarezerwowany wyłączne dla właścicieli domów jednorodzinnych. Nowoczesne, wygodne mieszkania pod Wrocławiem na Alei Lawendowej w miejscowości Kiełczów to doskonały wybór dla osób, które potrzebują wyciszenia i kontaktu z przyrodą, przy jednoczesnym zachowaniu szybkiej łączności z Wrocławiem.

Zalety mieszkania pod miastem

Mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem jest bardziej atrakcyjne niż mieszkanie w centrum. Dlaczego? Przede wszystkim cisza i spokój, które dominują na terenach podmiejskich, to główna zaleta mieszkania pod Wrocławiem. Dodatkowo otoczenie pół, łąk i lasów skutecznie pomaga się zrelaksować oraz pooddychać świeżym powietrzem. Mieszkanie z ogródkiem w Kiełczowie to dodatkowo komfort posiadania własnego terenu pod uprawę w odległości zaledwie 15 minut samochodem od centrum Wrocławia. Na uwagę zasługuje również fakt, że mała społeczność Kiełczowa daje większe poczucie bezpieczeństwa, a podstawowe punkty usługowe umożliwiają szybkie załatwienie najpilniejszych potrzeb.

Mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem? Kiełczów

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania z ogródkiem, które jest w spokojnej i pięknej okolicy, to polecamy Ci mieszkania z ogródkiem w Kiełczowie na Alei Lawendowej. Tutaj zamieszkasz w pięknym i nowoczesnym szeregowcu w otoczeniu zieleni. Odpoczniesz po ciężkim dniu pracy, wypijesz kawę w ogródku oraz zaprosisz przyjaciół na piknik. Aleja Lawendowa w Kiełczowie to osiedle, które daje przestrzeń konieczną do rozwoju oraz bliskość natury. Ponadto Kiełczów ma aż dwa ośrodki wypoczynku rodzinnego. Popularna w całym Wrocławiu Zielona Oliwka z mini zoo, stawem oraz placem zabaw dla dzieci, ale także hotelem i gospodą z pysznym jedzeniem. Aleja Lawendowa znajduje się zaledwie 10 kilometrów od serca Wrocławia, które możesz pokonać samochodem w kwadrans lub wybrać komunikację miejską.

Inne udogodnienia mieszkania z ogródkiem Kiełczów

Ciche i nowoczesne mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem to niewątpliwie ważne zalety. Oprócz komfortowego otoczenia oraz możliwości kontaktu z przyrodą, decydując się na mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem, zyskasz czas, który zaoszczędzisz w hipermarketach w centrum Wrocławia. Sklepy położone na obrzeżach miasta mają zazwyczaj mniejszy ruch, więc unikniesz tłoku i długiego stania w kolejkach. Mieszkania na Alei Lawendowej od galerii handlowej Korona dzieli jedynie odległość 4 kilometrów, gdzie oprócz sklepów jest siłownia. Jedynie 1,5 kilometra od Kiełczowa znajduje się Biedronka, Tesco oraz Fresh Market.  Na terenie Kiełczowa możesz korzystać z biblioteki, znajduje się przychodnia i weterynarz. Lokalizacja Kiełczowa jest niezwykle komfortowa, więc bez problemu dojedziesz do pracy, kina lub urzędu nawet w centrum Wrocławia.

You Might Also Like