Współpraca z Oriflame – jakie są możliwości?

Współpraca z Oriflame jako konsultantka to nie tylko rozdawanie katalogu wśród znajomych i zbieranie zamówień na kosmetyki, ale też cały szereg bonusów, premii i okazji do rozwoju często niedostępnych w klasycznej pracy na etacie. Ci, którzy decydują się na dołączenie do klubu Oriflame często początkowo dość sceptycznie podchodzą do kwestii budowania z marką kariery i dopiero po czasie doceniają wszystkie atuty, jakie daje praca konsultanta. Jakie możliwości zyskujesz współpracując z Oriflame?

Jakie możliwości daje kariera z Oriflame?

Współpracując z Oriflame i zapisując się do klubu stajesz się automatycznie konsultantem marki i zyskujesz możliwość sprzedaż kosmetyków i zarabiania na nich. Sama idea kariery z Oriflame nie opiera się jednak wyłącznie o sprzedaż katalogową kosmetyków w małych ilościach dla znajomych i ludzi w Twoim otoczeniu. Marka daje swoim konsultantom niepowtarzalną szansę tworzenia sieci sprzedaży w oparciu o system Marketingu Wielopoziomowego, otwierając przed Tobą drogę do ciekawej, ciągle rozwijającej się kariery i coraz większych zarobków połączonych z dodatkowymi premiami, bonusami i wyjazdami, także zagranicznymi.

Praca z Oriflame to kariera zupełnie odmienna od tego, do czego przyzwyczaiła nas tradycyjna praca na etacie. Nikt nie ma tu nad głową szefa, który dyktuje kolejne progi punktowe do wyrobienia, nie ma narzuconych odgórnie godzin pracy – każdy konsultant decyduje samodzielnie o tym kiedy chce przejść na program biznesowy, w jakim tempie chce rozwijać swój zespół i jakim mentorem chce być dla nowych konsultantów. To od Ciebie zależy więc, czy osiągniesz pierwsze progi premiowe, zaproszenia na wyjazdy i spotkania, czy nawet samochód służbowy. Oriflame daje szansę na budowanie kariery na własnych zasadach.

Awansuj z Oriflame i poszerzaj swoje możliwości

zdjęcia: gierzkiewicz.pl

Marketing Wielopoziomowy jest dla wielu początkujących konsultantów dość nieznaną i nową strukturą, którą w rzeczywistości nie trudno jednak zrozumieć. Zasada jest prosta – konsultanci, którzy organizują sieć sprzedaży, a więc podejmują się roli Sponsora lub Lidera zespołu, mają udział w zyskach ze sprzedaży produktów, które za ich pośrednictwem firma sprzedaje. Im większe obroty w sieci, czyli Twoim zespole, tym większe zyski firmy i zarobki Twoje oraz konsultantów w Twoim zespole. Wysokość premii dla każdego progu sprzedażowego jest jasno określona w Planie Marketingowym i wynosi od 4% – 24%, a same wyniki mierzone są na podstawie punktów premiowych przyznawanych za każde złożone przez konsultanta z Twojego zespołu zamówienie.

Na czym polega współpraca z Oriflame – trzy ścieżki dla członków klubu

Każdy, kto dołącza do klubu Oriflame ma przed sobą trzy możliwości korzystania ze swojego członkostwa i może dokonać wyboru każdego z nich na dowolnym etapie swojej przygody z marką. Najprostszym sposobem na korzystanie z konta jest chęć oszczędzania na zakupach. Każdy konsultant otrzymuje na wstępie 20% zniżkę na wszystkie produkty i może z niej korzystać w dowolnej chwili, także składając zamówienia dla siebie.

Kolejnym sposobem korzystania z konta Oriflame jest zarabianie na sprzedaży. Nie musisz inwestować w sklep stacjonarny czy witrynę internetową, by budować własne zyski – zyskujesz na marży z realizacji każdego zamówienia, a jeśli klienci składają zamówienia przez twoją firmową witrynę internetową, nie musisz zajmować się nawet osobistą realizacją i wysyłką produktów do klienta. Założenie witryny jest zupełnie darmowe, a jej prowadzenie pozwala dotrzeć do zupełnie nowego grona klientów i poszerzyć Twoje zyski!

Ostatni i zdecydowanie najbardziej korzystny sposób użytkowania konta w klubie Oriflame to budowanie własnej sieci sprzedaży. Zapraszając kolejnych członków do swojego zespołu rozpoczynasz działanie jako ich lider – każdy z nowych konsultantów ma takie same możliwości wyboru, jak Ty na początku swojej kariery, ale za każde zrealizowane zamówienie przyczynia się do budowania zysku zespołowego, a wiec i bonusów, jakie możecie otrzymać po każdym miesiącu katalogowym. Im większa Twoja sieć, tym większe zakupy i przychody, a więc i większe premie. Motywuj nowych członków w zespołu, a w zamian awansujesz na kolejne poziomy sprzedażowe i zyskasz dostęp do niepowtarzalnych premii i bonusów służbowych. Żadna kariera na etacie nie będzie tak bardzo zależna od Twojego zaangażowania.

You Might Also Like