Nowości w branży erotycznej na rok 2019

Zabawki erotyczne, choć wydają się być całkiem nowoczesnym gadżetem, towarzyszą ludzkości przynajmniej od 2 tysięcy lat – w grobowcach pochodzących jeszcze z czasów chińskiej dynastii Han archeologowie odnaleźli prymitywne figury penisów. Prawdopodobnie zabawki te miały zapewnić przyjemność licznym konkubinom cesarza Han Gaozu. Zabawki erotyczne w Polsce kupujemy coraz chętniej. Zaczynamy je traktować jako sposób na miłe urozmaicenie życia seksualnego, a nie tylko  produkty, których kupowania trzeba się wstydzić i robić to potajemnie.

Nic dziwnego, że i na rynku zwiększa się ilość i różnorodność zabawek erotycznych, w użyciu których jedynym ograniczeniem jest nasz własna wyobraźnia. Zapoznaj się z listą gadżetów erotycznych, które zyskują na popularności i będą najczęściej spotykane w polskich sex shopach.

Kulki waginalne

Kulki waginalne nowością na rynku zabawek erotycznych z pewnością już nie są, ale zdecydowanie plasują się w czołówce najpopularniejszych gadżetów, które będą nadal popularne w roku 2019. Kulki przede wszystkim trenują mięśnie dna miednicy i czynią pochwę o wiele bardziej elastyczną, przez co zwiększają przyjemność czerpaną z uprawianego seksu. Kulki mogą być stosowane zarówno w czasie zabaw z partnerem, jak i solo – można je włożyć do pochwy i trenować mięśnie dna miednicy w sposób niezauważalny dla innych, przykładowo podczas spaceru. Oprócz funkcji erotycznej, kulki waginalne pełnią także funkcję prozdrowotną – dzięki ćwiczeniu mięśni zapobiegają nietrzymaniu moczu i wypadaniu narządów rodnych. Kulki waginalne występują zazwyczaj w wersji pojedynczej. Można wybrać wersję dla kobiet drobnych bądź początkujących oraz w wersji podwójnej, czyli dla kobiet, które używają ich od dłuższego czasu lub mają normalną lub też większą budowę ciała.

Masażer łechtaczki

Zdecydowaną większość masażerów łechtaczki można używać również podczas kąpieli – produkty te są w pełni wodoodporne. Nazywany jest on wibratorem łechtaczkowym. Nie wprowadza się go bowiem do pochwy, lecz pobudza okolice łechtaczki, pochwy i warg sromowych. Aby go włączyć, wystarczy tylko nacisnąć jeden guzik. To bardzo mały gadżet erotyczny, które zmieści się również w damskiej torebce. Niektóre z masażerów łechtaczki posiadają odpowiedni kształt dopasowujący się do kobiecego ciała tak, można go nawet nosić w majtkach. Urządzenie świetnie sprawdzi się podczas gry wstępnej i zadowoli każdą parę.

Wibratory i majtki sterowane elektronicznie

To zabawka erotyczna doskonała dla par, które na co dzień mieszkają w odrębnych miejscach. Co ciekawe, wibratorem steruje się na odległość za pomocą specjalnych aplikacji ściąganych na smartfon. Mogą zapewnić kobiecie doskonałą rozkosz bez względu na to, czy jej partner przebywa w drugim pokoju, czy też w innym państwie. Istnieją również majtki dla pań wyposażone w specjalne elektroniczne masażery, sterowane przez czujnik Bluetooth.

Pierścień erekcyjny

Gadżet erotyczny przeznaczony dla panów, wzmagający doznania obojga partnerów. Złożony jedynie z dwóch otworów różnej wielkości i stożka stymulującego członek. Mężczyzna zakłada go na penisa przez ten większy otwór, a do drugiego otworu wkłada specjalny stożek, który będzie odpowiednio stymulował łechtaczkę partnerki. Pierścień umożliwia o wiele dłuższą i intensywniejszą erekcję. Dostępne są również pierścienie jedynie z pojedynczym otworem, zakładane u nasady członka, także przeznaczone do tego, by wzmocnić przyjemność obojga kochanków.

Podwójne dildo dla par

Te przeznaczone wyłącznie dla kobiet są już znane od bardzo dawna, nowością są natomiast wibratory dające przyjemność obu partnerom. Mają dwa zakończenia: kobieta wprowadza do pochwy jego nieco krótszą część, a dłuższa służy do stymulacji jej partnerki lub partnera, umożliwiając stymulację analną. Jednocześnie krótsza końcówka może stymulować łechtaczkę kobiety, która wcześniej założyła dildo.

You Might Also Like